Як букмекерські контори визначають виделочників?

Рейтинг Букмекерів

Виделка

Наші відвідувачі не раз мене питали, яким чином співробітники букмекерських контор відрізняють виделочників від звичайних гравців. На жаль, я не у змозі дати поради, які допоможуть вам гарантовано уникнути порізки максимумів, проте я спробую викласти свою версію про причини зниження максимумів на рахунках професіоналів. Моя думка ґрунтується на досвіді і відомостях, отриманих під час обговорень цього явища із співробітниками букмекерських контор.

1. Ставки по максимуму

Перше, що може привернути увагу співробітників букмекерської контори до вашого рахунку, – це суми ваших ставок. Якщо ви ставите постійно по максимуму, над вашим ім’ям загоряється червона лампочка. Саме так мені пояснив співробітник однієї відомої контори у Лондоні :). Подібна поведінка дуже сильно відрізняється від «нормального» та помітно у першу чергу. Справжній гравець не буде постійно ставити по максимуму. Він буде ставити хвилеподібно – більше, коли він програв, і, як не дивно, менше, коли він виграв. Тут включається в гру властиве людині бажання відігратися, якщо він в мінусі, і страх програти «нажите», коли гравець в плюсі. Виделочник завжди намагається розмістити якомога більше грошей, так як його прибуток безпосередньо залежить від обороту коштів.

2. Повторні ставки

Виделочники, як правило, ставлять по кілька ставок на один і той же результат. Це один з вірних способів видати себе. Виделочник може поставити на результат ставку вранці і наздогнати її кілька разів, залежно від коливань коефіцієнтів, упродовж дня. Звичайний же гравець обмежиться однією ставкою.

3. Підтримування балансу рахунку на одному рівні

У принципі, це нормально, коли гравець, програючи, заливає гроші, і запитує виплату, виграючи. Але у звичайних гравців рух коштів трапляється набагато рідше, ніж у професіоналів. Виделочник у кінці робочого дня намагається урівноважити баланс у численних букмекерських конторах, так як йому потрібно приблизно рівна кількість грошей на різних рахунках. Ну і найважливіше, гравець навряд чи стане поповнювати свій рахунок, коли у нього є ставки, які ще у грі. Він буде чекати результату, а потім вже вирішить, поповнювати рахунок ще раз чи ні. А виделочник поповнює свій рахунок, як тільки закінчилися гроші на рахунку, йому не важливо, в якому стані попередні ставки, він побачив виделку і хоче на неї поставити, що знову ж дуже помітно.

4. Сканери букмекерських вилок

Незважаючи на те, що сканери букмекерських виделок, – це досить-таки корисні у роботі інструменти, мені здається, що ними можуть з успіхом користуватися співробітники контор в цілях обчислення виделочників. Навіть якщо це не так, то раптовий сплеск активності на один з результатів другосортного баскетбольного матчу послужить відмінним сигналом для співробітника контори відкрити і подивитися на групу гравців, які юрбою кинулися ставити одну і ту ж ставку.

5. Приманка

Я не виключаю варіант, при якому співробітники контори спеціально створюють виделку на результат для того, щоб виловлювати виделочників групами. Думаю, їм нічого не варто завищити коефіцієнт на один непопулярний результат і дочекатися, поки виделочники на нього збіжаться, а потім зачинити пастку, порізавши відразу кілька сотень рахунків.

Здається все, шановні читачі. Якщо у вас є свої міркування чи зауваження, прошу вас коментувати і ділитися своїми спостереженнями.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?