Поліція викликала представників клубів у справі щодо організації договірних матчів

Тарас Гончар

Національна поліція в жовтні викликає семеро людей на допит щодо організації договірних матчів, про що повідомила в офіційному листі.

43d692e55c53ea5dbd5a4e4acf312086

Поліція викликала представників клубів у справі щодо організації договірних матчів

Національна поліція України в жовтні викликає сімох людей на допит у справі про організацію договірних матчів. Про це Нацполіція повідомляє в офіційному листі, інформує sportarena.

«З метою повного, всебічного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні, керуючись ст. 2, ч.4, ст. 38, ст. 40, ст. 91, ст.92 ч.2, ст. 93 КПК України просимо Вас сприяти прибуттю представників футбольних клубів, які виступають під егідою ФФУ, до органу досудового розслідування для проведення слідчих дій за адресою м. Київ, вул. Багговутівська, 2, а саме:

— гравець ФК «Балкани» Райчев Олександр;

— начальник команди ФК «Балкани» Атанасов Константин;

— почесний президент ФК «Балкани» Голубєв Дмитро;

— президент Федерації футболу Сумської області Прохорович Андрій Вікторович;

— старший адміністратор ФК «Волинь» Хвесик Олексій Сергійович;

— адміністратор ФК «Колос» Простімкін Сергій Олександрович;

— віце-президент ФК «Колос» Шалімов Віталій Олександрович», – йдеться у листі.

Нагадаємо, що колишньому тренеру «Маріуполя» (раніше «Іллічівець») Олександру Севідову правоохоронні органи вручили повідомлення про підозру в кримінальній справі щодо матчу Першої Ліги з «Гірником-Спортом» в 2016 році.

Додамо, що цьогоріч в Україні відбулися дві хвилі розслідувань у справі договірних матчів. Оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів і президентів клубів. ФФУ вже готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?