ФФУ готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом

Тарас Гончар

В Україні в активній фазі перебуває боротьба з корупцією в спорті. Правоохоронні органи проводять розслідування та допити. Крім того, незабаром Федерація футболу України оголосить про дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом, розповів в ефірі програми «ТаТоТаке» ведучий Костянтин Андріюк.

ffu

ФФУ готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом

«Проходять допити. Висуватимуться підозри і зовсім скоро будуть гучні викриття і довічні дискваліфікації. Йдеться про десятки людей», – заявив ведучий шоу «ТаТоТаке»  Костянтин Андріюк.

Нагадаємо, що місяць тому відбулась друга частина масштабного розслідування МВС у справі договірних матчів. Загалом було проведено понад 30 обшуків у Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Львівській, Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях.

За словами віце-президента ФФУ Назара Холодницького, наразі оголошено 11 підозр участі в матчах з фіксованим результатом, а найближчим часом очікуються перші провадження в судах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?