Переможця лотереї з виграшем у $35 млн звинуватили в крадіжці щасливого квитка

Рейтинг Букмекерів

У Канаді не в жарт розгорівся скандал навколо лотереї Lotto Max, організатори якої досі не можуть точно визначити володаря джек-поту в розмірі 50 млн канадських доларів (близько $35 млн), інформує CBC News.

Справедливість перемоги сім'ї Мейрхофер поставлена під сумнів

Справедливість перемоги сім’ї Мейрхофер поставлена під сумнів

Справа почалася ще в березні 2014-го року, коли було оголошено про розіграш великого джек-поту. Проте відразу за грошима ніхто не звернувся. Пошук щасливчика тривав 21 місяць. І лише через майже два роки переможці знайшлися. Ними виявилася родина Мейрхофер, глава якої, 67-річний Фрідріх пред’явив організаторам виграшний квиток.

За словами переможця, настільки тривалу паузу вони взяли через коливання, пов’язані з настільки великим виграшем. Мейрхофери, за словами глави сімейства, не могли визначитися, як розпорядитися грошима, які «звалилися з небес», і не хотіли розголошувати свої імена на всю країну.

Однак у справу втрутився Джордж Вілсон-Таго, житель невеликого містечка Мейпл Рідж, що в канадській провінції Британська Колумбія. Чоловік заявив про втрату ним саме цього виграшного квитка. Він навіть назвав обставини і час, коли зробив покупку квитка, згодом, за його версією, загубленого. За словами Джорджа, саме він повинен отримати гроші, а Фрідріх є нахабним брехуном.

За переможця заступилися організатори лотереї. Представник B.C. Lottery Corporation Анджела Кулірас повідомила, що до моменту оголошення переможця в організацію надійшло вже більше 730-ти (помилкових) домагань на багатомільйонний виграш.

Нещодавно ми розповіли більш позитивну історію про перемогу африканського біженця в іспанській лотереї.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?