Біженець з Африки виграв $ 430 тис. у різдвяній лотереї в Іспанії

Рейтинг Букмекерів

Біженець з Сенегалу на ім’я Нгаме на останні гроші купив купон щорічної іспанської лотереї «Ель Гордо» і виграв 400 тис. Євро (близько $ 430 тис), повідомляє The Wall Street Journal.

 Нгаме: не могу поверить в это

Нгаме: не можу повірити в це

Нгаме, який пережив кілька років тому крах судна, на якому він переправлявся з Африки до Канарських островів, став одним з переможців легендарної іспанської лотереї, що проходить в переддень Різдва впродовж уже понад 200 років.

Зовсім недавно Нгаме був звільнений з одного з сільгосппідприємств провінції Альмерія і гостро потребував коштів. Як стверджує сенегалець, останнім часом у них з дружиною не було й п’яти євро на двох в кишенях.

Лотерея «Ель Гордо» дуже популярна Іспанії – особливо в останні роки, коли країна потерпає від постійно зростаючого безробіття та економічної кризи. З 2013 року загальна сума виплат в рамках лотереї склала більше 2 млрд євро ($ 2,2 млрд), або близько 70% від вартості проданих квитків. Процедура покупки лотерейних купонів в країні перетворилася на справжнє свято віри і надії для багатьох родин. А телевізійний розіграш лотереї продовжується під (католицьке) Різдво в прайм-тайм упродовж декількох годин.

Вартість одного лотерейного квитка в цьому році склала 20 євро ($ 22). Всього організаторами було підготовлено 20 000 000 призів, які отримала левова частка учасників розіграшу. Раніше ми писали про не менш неймовірної історії виграшу іракського курда в американській лотереї.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?