Іракський курд з Багдада виграв в американській лотереї $6,4 млн

Рейтинг Букмекерів

Неймовірна історія сталася з 40-річним громадянином Іраку. Житель цієї країни, курд за національністю, придбав через британський інтернет-ресурс квиток американської лотереї і виграв $6,4, повідомляє Albawaba.

Організатори лотереї вирішили зберегти ім'я переможця в таємниці

Організатори лотереї вирішили зберегти ім’я переможця в таємниці

Житель Багдада пройшов шлях зі своєї країни в американський штат Орегон, щоб забрати багатомільйонний виграш в місцевій лотереї. Невідомий прибув до штаб-квартири Oregon lottery і надав як доказ щасливий квиток, який він придбав в інтернеті. З міркувань безпеки ім’я та прізвище щасливчика не розголошуються, щоб переможець і його сім’я не стали жертвами злочинців після повернення в рідний Ірак. «Ми прийняли таке рішення після обговорення проблеми з переможцем. Я вірю в те, що існує ризик безпеки для нього і його сім’ї», – повідомив Джек Робертс, директор лотереї.

Квиток чоловік придбав в інтернеті, незважаючи на те, що Oregon lottery не поширює їх онлайн. Однак іракський курд скористався послугами сайту thelottery.com, який займається скуповуванням і перепродажем лотерейних квитків по всьому світу. Такий варіант придбання квитків не порушує правила орегонської лотереї, тому переможцю буде виплачена вся сума за виключенням податків.

А втім, відразу всі гроші невідомий щасливчик не отримає. Виграш буде виплачений в розстрочку на банківський рахунок в Орегоні, а ім’я та прізвище жителя Багдада будуть засекречені.

Не пропустіть не менш захоплюючу новину про американського безхатченко-алкоголіка, який зовсім нещодавно виграв у лотерею $500 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?