Американський алкоголік-безхатченко виграв у лотерею $500 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Ніхто не знає, коли життя підносить черговий «нежданчик», хороший чи поганий. Ось і герой цієї новини навряд чи міг сподіватися, що після низки невдач йому пощастить, причому аж настільки. Про щасливий випадок, який доводить любов фортуни до «викрутасів», повідомляє ABC News.

Тепер щасливому Майклу є чим зайнятися в житті

Тепер щасливому Майклу є чим зайнятися в житті

Майкл Енгфорс, 60-річний житель американського міста Аспен, який вже більше чотирьох років мешкає у місцевому притулку для бездомних, став володарем призу в $500 тисяч, вигравши в миттєвій лотереї Eternal Splendor. Все, що було потрібно від Майкла, щоб змінити життя раз і назавжди – купити на одній з автозаправок квиток за $10.

В останні роки цей житель штату Колорадо був майже на межі життєвої прірви. Він втратив бізнес, розлучився з дружиною, страждав алкоголізмом, жив в притулку. Однак зараз отримав шанс радикально змінити своє життя. Виграш Енгфорс планує витратити на те, щоб поставити себе на ноги: купити новий будинок і налагодити стосунки з дочкою, зв’язок з якою він втратив 20 років тому. Додамо, що «на руки» після сплати податків щасливчик отримає $355 тисяч.

Щоб оцінити масштаб везіння пенсіонера з Колорадо, варто згадати, що ймовірність виграшу в лотерею подібної суми приблизно рівнозначна коефіцієнту 841.

Проте недавня історія знає ще декілька цікавих випадків (на цей раз зі світу ставок), які принесли своїм авторам нечувані виграші:

Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 980 приніс гравцеві Winline 1 млн рублів;

Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» в Білорусі виграв $1500, поставивши всього $1;

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?