PariMatch виявився популярнішим за Twitter та Instagram в Україні

Рейтинг Букмекерів

Онлайн-букмекер Parimatch.com в жовтні 2016 року зміцнив свої позиції в рейтингу 25 найбільш популярних сайтів в Україні. Згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Factum Group, Parimatch.com зайняв 16-е місце, випередивши популярні сервіси instagram.com і twitter.com.

Parimatch.com зайняв 16-е місце в рейтингу

Parimatch.com зайняв 16-е місце в рейтингу

Як повідомляється в блозі інтернет-агентства UaMaster, компанія Factum Group на замовлення Інтернет Асоціації України (ІНАУ) провела дослідження відвідувань сайтів українцями в жовтні 2016 року року.

Зазначається, що ці дані не включають використання соціальних мереж і сервісів через мобільні додатки. Звідси випливає, що реальна аудиторія соцмереж, включаючи Vkontakte і Facebook, і низки сервісів, таких як Youtube, може бути вищою.

Згідно з даними дослідження, онлайн-букмекер Parimatch.com займає 16-е місце в рейтингу 25 найбільш популярних сайтів в Україні. СДД (середнє значення денної частки аудиторії за місяць) сайту через використання комп’ютера дорівнює 7%. Місячне охоплення (частка людей серед цільової аудиторії, які відвідали ресурс хоча б раз за місяць) – 34%.

Онлайн-букмекер випередив такі популярні сервіси, як instagram.com (21-е місце) і twitter.com (23-е місце). Найпопулярнішими сайтами в Україні стали google (включаючи google.com.ua, google.com і google.ru), vk.com і youtube.com.

Нагадаємо, Parimatch.com за результатами дослідження CMeter, проведеного компанією TNS Україна, увійшов в рейтинг 25 найбільш популярних сайтів в Україні в червні 2016 року, зайнявши 20-е місце.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?