Сайт Parimatch.com став 20-м в Україні за відвідуваністю за червень 2016-го року

Рейтинг Букмекерів

Онлайн-букмекер Parimatch.com увійшов в рейтинг 25-ти найпопулярніших сайтів в Україні в червні 2016-го року за результатами дослідження CMeter, проведеного компанією TNS Ukraine.

Євро-2016 вплинуло на відвідуваність сайту Parimatch.com

Євро-2016 вплинув на відвідуваність сайту Parimatch.com

Як пише популярний український інтернет-журнал, присвячений ІТ-бізнесу, Ain.ua, компанія TNS Ukraine представила рейтинг найпопулярніших сайтів в Україні в червні 2016-го року за результатами дослідження CMeter.

Згідно з даними дослідження, онлайн-букмекер Parimatch.com піднявся з 31-ї позиції в травні на 20-ту позицію в червні. На це вплинуло те, що українці проявили великий інтерес до чемпіонату Європи з футболу, який пройшов у Франції з 10-го червня по 10-те липня.

Охоплення сайту букмекерської компанії в червні склало 17.2%. У травні цей показник дорівнював 14.0.

Зазначимо, що трійка найпопулярніших сайтів в Україні не змінилася: українці найчастіше заходять на google.com.ua, vk.com і youtube.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?