Parimatch: скільки коштує перемога на чемпіонаті світу?

Тарас Гончар

Чемпіонат світу ще не стартував, але вже відомо, скільки футболісти можуть заробити в разі перемоги. Збірна, яка здобуде головний трофей, отримає від ФІФА бонус €32 мільйони. Правда, ця сума піде в казну федерації країни. Гравцям же дістануться скромніші суми.

pm

Parimatch: скільки коштує перемога на чемпіонаті світу?

Всього на мундіалі виокремлюють п’ять фаворитів. Відповідно до котирувань Parimatch, головним претендентом буде чинний чемпіон – збірна Німеччини. Ставки на перемогу німців приймаються з коефіцієнтом 5,5 (ймовірність події – 18%). Ненабагато відстають господарі минулої першості бразильці – 6,0 (17%). Якщо німці повторять свій успіх, то кожен футболіст отримає по €350 тисяч, а ось бразильцям пообіцяли по €850 тисяч.

До речі, команди Бразилії та Німеччини при цьому будуть не найдорожчими на мундіалі. Тут всіх випереджає склад збірної Іспанії (€1,04 млрд за оцінками transfermarkt), хоча за котируваннями Parimatch «Червона фурія» лише четверта (8,0, 13%). Але іспанська федерація вірить в свою команду і виплатить гравцям по €800 тисяч, якщо вони здобудуть головний футбольний трофей.

Крім Іспанії, планку в мільярд євро перетнули французи (€1,03 млрд), за шансами на трофей вони треті (коефіцієнт 6,5, 15%). А ось преміальні їм світять вдвічі скромніші – по €400 тисяч.

Що ж стосується німців і бразильців, то їхні футболісти коштують €877 і €950 мільйонів відповідно.

Найскромніша збірна топ-5 фаворитів – Аргентина. Коефіцієнт на її перемогу 9,0 (11%), а склад оцінюється в €698 мільйонів (при цьому тільки Мессі коштує €180 мільйонів). Жодних преміальних аргентинцям поки не обіцяли, а після ЧС-2014, нагадаємо, футболісти віддали свої призові на благодійність.

Щоб зрозуміти, наскільки великою може бути прірва між учасниками чемпіонату світу, потрібно всього лише поглянути на дебютанта турніру, Панаму. Склад цієї збірної оцінює всього в €9,43 мільйонів.

Все ж футболісти майбутнього мундіалю коштують €10,3 мільярда.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?