Оцінку БК «Фан-Спорт» підвищено з «3» до «4»

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» підвищує оцінку української БК «Фан-Спорт» у зв’язку з тим, що контора стабільно працює з нами по скаргах і висловила готовність відповідати нашим критеріям для контор з високими оцінками.

Оцінку БК «Фан-Спорт» підвищено

Оцінку БК «Фан-Спорт» підвищено

Українська букмекерська контора «Фан Спорт» заснована в 2016-му році і працює за ліцензією, виданою в Кюрасао. Крім сайту, у компанії є наземні пункти прийому ставок, в цілому більше 50-ти по Україні.

Ця БК приймає тільки гривні. Способи поповнення та виведення коштів представлені в основному терміналами в Україні. Для поповнення доступні методи Visa і Mastercard та через «ПриватБанк»  .

У сайту три мовні версії: російська, українська і англійська. Служба підтримки працює російською та українською мовами. У БК «Фан Спорт» широкий функціонал: від ставок на спорт і кіберспорт до ігрових автоматів і покеру.

Детальніше ознайомитися з інформацією про контору «Фан-Спорт» та залишити відгук про досвід гри у ній можна у огляді БК на нашому сайті.

«Фан-Спорт» пропонує вітальний бонус до 500 грн для нових клієнтів.

Якщо у вас виникла конфліктна ситуація з цією БК, прохання заповнити форму скарги у розділі «Допомога».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?