Оцінку БК Fonbet підвищено з «3» до «4»

Рейтинг Букмекерів

Оцінка букмекерської компанії Fonbet в нашому рейтингу підвищена з «3» до «4». «Рейтинг Букмекерів» прийняв дане рішення в результаті виконання букмекерською конторою всіх своїх зобов’язань по претензіям гравців.

БК Fonbet переведена в категорію перевірених букмекерів

БК Fonbet переведена в категорію перевірених букмекерів

Останній раз оцінка цієї букмекерської компанії змінювалася в грудні 2015-го року: тоді вона була підвищена з «2» до «3» завдяки активній роботі БК з гравцями і вирішенню всіх спірних питань.

Наразі БК Fonbet вирішила всі наявні скарги і відповідає критеріям для контор з високою оцінкою в нашому рейтингу букмекерів.

«Рейтинг Букмекерів» продовжує збір відгуків від гравців про БК Fonbet: якщо ви маєте досвід гри в цій конторі, залиште свій відгук про неї в коментарях до цієї новини або в огляді Fonbet. При наявності спору з цим букмекером заповніть форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?