Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Функціонер ФФУ Ігор Кочетов: «Ставки на матч «Волинь» – «Металург» були аномальними, ставили на перемогу господарів більше ніж в 5 м’ячів»

Олександр Веселов
Голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Ігор Кочетов розповів про скандальну ситуацію, котра склалася навколо матчу 16-го туру української Прем’єр-ліги між луцькою «Волинню» та запорізьким «Металургом», в якому господарі тріумфували з астрономічним рахунком 9:1 (найбільша перемога лучан в історії чемпіонатів України).
Ігор Кочетов розповів про аномальну ситуацію зі ставками на матч «Волинь» - «Металург», а також відповів Анатолію Чанцеву

Ігор Кочетов розповів про аномальну ситуацію зі ставками на матч «Волинь» – «Металург», а також відповів Анатолію Чанцеву

«На перемогу «Волині» до початку матчу було поставлено 50 тисяч доларів. У процесі гри ці ставки почали рости ще на 500 тисяч гривень, а це приблизно дорівнює 20-25 тисячам доларів. Ставки збільшилися на те, що «Волинь» переможе з різницею в 3 і більше голів. Такі ставки вважаються аномальними, оскільки в цей день грають також інші команди», – цитує Кочетова сайт Футбол 24 з посиланням на програму «Великий футбол».

«Я отримав цю інформацію від системи раннього виявлення підозрілих матчів, тому подзвонив офіцеру безпеки і директору поєдинку, щоб вони повідомили наставникам команд про те, що хтось поставив велику суму, що в цій грі переможе «Волинь» з перевагою в більш ніж 3, а далі більше ніж у 5 м’ячів, і щоб вони звернули увагу на те, що цей матч може потрапити під підозру», – зауважив Ігор Кочетов.

Про даний дзвінок Кочетова згадав головний тренер «Металурга» Анатолій Чанцев під час спілкування з журналістами після гри, висловивши своє обурення цим фактом:

«Перед грою до мене підійшов директор матчу і сказав, що до нього дзвонив Кочетов і просив передати, що на матч поставлено 500 тисяч доларів. Я цього зрозуміти не можу. Для чого таке говорити?! Причому тут команда? У мене особисто до всіх повна довіра. Мене це обурює. Можливо, хтось інший визначає результат гри, але не мої футболісти», – наводить слова тренера Футбол 24.

Враховуючи невдоволення Чанцева, Кочетов пояснив свої дії: «Пан Чанцев повинен розуміти, що це попередження зробили не для того, щоб його в чомусь звинуватити, а для того, щоб він більше звертав увагу на такі питання, і не більше того.

Всі матчі, які викликають підозру у системи раннього виявлення, нами аналізуються, але далеко не всі ми відправляємо в КДК з певним вердиктом. Ми зробимо нашу технічну роботу, подивимося і проаналізуємо, і тільки після цього зможемо відповісти. В даному випадку ніяких підозр ми не пред’являємо, ми тільки говоримо про те, що на цей матч поставили аномально високі ставки, не більше. І я хочу, щоб тренери про це знали», – резюмував голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ.

Згадаємо, на початку минулого місяця ми інформували про те, що Комітет з етики та чесної гри ФФУ направив матеріали щодо деяких підозрілих матчів, зіграних у нашому футболі, в Контрольно-дисциплінарний комітет.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт