Комітет з етики та чесної гри ФФУ направив матеріали по чотирьом матчам в Контрольно-дисциплінарний комітет

Олександр Веселов

Як повідомив вчора Артем Франков, член Виконкому ФФУ і головний редактор журналу «Футбол», на останньому засіданні Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України були розглянуті питання по чотирьом підозрілим матчам у вітчизняному футболі.

Тепер розслідуванням займеться КДК ФФУ

Тепер розслідуванням займеться КДК ФФУ

Комітет розглянув та обговорив питання по наступним поєдинкам:

– «Олімпік» – «Металіст» – скандально-відомий матч минулого розіграшу української Прем’єр-ліги повторно направляється на розслідування в КДК ФФУ.

– Поєдинки «Олександрія» – «Миколаїв» (31.05.14), та «Миколаїв» – «Буковина» (15.11.14) були відправлені на розслідування з таким формулюванням: «окремі дії гравців команди «Миколаїв» носили неспортивний характер, були спрямовані на свідоме та навмисне маніпулювання результатом гри у вигляді поразки власної команди та були скоєні з порушенням правил Чесної Гри».

– «Колос» (Зачепилівка) – «Вінниця» (17.09.15), чемпіонат України серед аматорів. «Колосу» була необхідна перемога мінімум в шість м’ячів, щоб зберегти шанси на вихід у фінал, і він цю перемогу здобув з надзвичайною легкістю. Матеріали передані в Контрольно-дисциплінарний комітет і в Федерацію аматорського футболу – щоб там вирішували, як чинити з подібним неподобством.

Як підкреслив Артем Франков на своїй конференції на сайті MatchDay, тепер вся ініціатива з наведених питань в руках Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?