Непал: заарештовані за договірні матчі футболісти заперечують свою провину

Олександр Веселов

Раніше ми повідомляли, що в Непалі затримали низку футболістів за звинуваченням в участі в договірних матчах, яких пізніше Азійська конфедерація футболу дискваліфікувала від участі в будь-яких футбольних змаганнях.

Шагар Тапа: «Ми невинні, все стане цілком зрозуміло, коли прийде потрібний час»

Шагар Тапа: «Ми невинні, все стане цілком зрозуміло, коли прийде потрібний час»

Учора заарештовані футболісти вперше постали перед судом, встигнувши перед слуханням дати деякі коментарі журналістам.

Зокрема, 31-річний футболіст Шагар Тапа, колишній капітан збірної Непалу, сказав таке: «Ми захищаємо кольори своєї нації упродовж 15-20 років, нас немає в чому звинуватити. Зараз нам просто потрібна підтримка, в тому числі і з боку журналістів, адже деякі з них уже «довели» нашу провину. Ми невинні, все стане цілком зрозуміло, коли прийде потрібний час».

Інший затриманий футболіст, Сандип Раї, відмовився багато говорити, зауваживши, що коментарі будуть уже після завершення розслідування, – повідомляє видання The Kathmandupost.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?