L’Equipe: матч Ліги чемпіонів «ПСЖ» – «Црвена Звезда» міг бути договірним

Тарас Гончар

Французькі правоохоронні органи почали розслідування щодо матчу Ліги чемпіонів між «Парі Сен-Жермен» і «Црвеною Звездою» після інформації про можливу ставку одного з представників сербського клубу на його поразку, повідомляє авторитетне французьке видання L’Equipe.

mook9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTURNN01EQV8vZmQ2NmVmYTE5ZDU4NjI5Y2M2MDYwMmY3MzgxNmMzMGEuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB

L’Equipe: матч Ліги чемпіонів «ПСЖ» – «Црвена Звезда» міг бути договірним

За інформацією L’Equipe, розслідування почалося в зв’язку з відповідним попередженням з УЄФА, яке надійшло ще за кілька днів до початку зустрічі «ПСЖ» – «Црвена Звезда». Один з офіційних представників сербського клубу підозрюється в ставці в розмірі €5 млн на те, що «Црвена Звезда» програє з різницею в п’ять м’ячів. Нагадаємо, що гра завершилася перемогою паризької команди з рахунком 6:1.

Зазначається, що голова структури, яка займається онлайн-ставками у Франції, повідомив, що не було помічено жодних підозрілих ставок на матч «ПСЖ» – «Црвена Звезда».

Нагадаємо, що команди українських футболістів у Бельгії підозрюються у договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт