Команди українських футболістів у Бельгії підозрюються у договірних матчах

Тарас Гончар

Поліція Бельгії почала масштабну операцію за декількома справами щодо можливої корупції у місцевій футбольній лізі.

dogi

Команди українських футболістів у Бельгії підозрюються у договірних матчах

Правоохоронні органи на підставі даних про факти корупції, відмивання грошей і організацію договірних матчів направили спеціальні групи на обшуки в десять професійних клубів Бельгії.

Під підозрою опинилися «Андерлехт», «Гент», «Генк», «Кортрейк», «Стандард» (в яких виступають українські легіонери), а також «Брюгге», «Мехелен», «Локерен», «Остенде» та «Шарлеруа».

Як повідомляє Het Laatste Nieuws, на даний момент вже затримано кілька впливових футбольних агентів, представників клубів і арбітрів. Зазначається, що на допит був доставлений головний тренер «Брюгге» Іван Леко.

Нагадаємо, що цьогоріч і в Україні відбулися дві хвилі розслідувань у справі договірних матчів. Оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів і президентів клубів. ФФУ вже готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?