Гравцям збірної України нагадали, що у Франції за «договірняки» передбачена карна відповідальність

Олександр Веселов

Національна збірна України з футболу завершила черговий етап підготовки до чемпіонату Європи у Франції. Як стало відомо, гравці нашої команди відпрацьовували не тільки ігрові моменти, а також зайвий раз ознайомилися з морально-етичними аспектами гри номер один.

Члени збірної України прослухали лекцію УЄФА з приводу чистоти гри

Члени збірної України прослухали лекцію УЄФА з приводу чистоти гри

Під час останніх зборів української команди, головною метою яких були товариські зустрічі з Кіпром та Уельсом, у табір підопічних Михайла Фоменка завітав офіцер УЄФА, аби прочитати лекцію щодо морально-етичних аспектів футболу.

Зокрема, учасникам Євро-2016 нагадали, що за законами Франції діяльність, спрямована на здійснення впливу на результат матчу або його окремі аспекти, віднесено до злочинів, за скоєння яких передбачено карну відповідальність, повідомляє сайт Champion з посиланням на Федерацію футболу України.

Тренери та гравці збірної України були ознайомлені з відеоматеріалами, які допоможуть виявити загрозу маніпулювання. Окрім того, «Синьо-жовті» дізналися, що з 6 червня до 10 липня на турнірі працюватиме Група з оцінювання цілісності матчів, до складу якої увійшли представники УЄФА, міжнародного швейцарського агентства Sportradar, яке спеціалізується на виявленні корупції у спорті, правоохоронних органів (у тому числі Європолу – поліцейська служба Європейського союзу), а також регулятори ігрового бізнесу.

Ця група, яку організував УЄФА, має на меті збір інформації задля виявлення правопорушень і своєчасного реагування на них.

Нагадаємо, що раніше УЄФА закликав запровадити кримінальну відповідальність для організаторів договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?