УЄФА закликає запровадити кримінальну відповідальність для організаторів договірних матчів

Рейтинг Букмекерів

Робоча група Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вчергове закликала притягувати організаторів договірних матчів до кримінальної відповідальності і включити відповідні норми в європейське законодавство.

УЄФА закликає Європу об'єднатися задля боротьби з договірними матчами

УЄФА закликає Європу об’єднатися задля боротьби з договірними матчами

Дані заяви були зроблені за підсумками зустрічі в Порту робочої групи з державними та обвинувачами, що представляють національні футбольні федерації, а також представниками поліції, експертами по ставках та азартним іграм з різних країн Європи.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, за підсумками зустрічі учасники дійшли висновку, що для дієвої боротьби з договірними матчами у футболі необхідно виробити приблизно схожу законодавчу базу у всіх країнах Європи. Також вчергове прозвучала вимога про необхідність країн-учасниць УЄФА ввести кримінальну відповідальність для маніпуляторів результатами спортивних змагань.

На зустрічі було озвучено, що 19 країн вже підписали конвенцію Ради Європи про боротьбу з маніпуляцією результатами спортивних змагань, а ще дві країни її ратифікували. Також учасники зустрічі обговорили передбачені заходи з протидії шахраям на чемпіонаті Європи-2016.

Нагадаємо, у вересні в Україні був розроблений законопроект, що передбачає кримінальну відповідальність для організаторів договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?