Гравець подав до суду на букмекера через невиплату $307 тис.

Рейтинг Букмекерів

Альберт Кінлох з Глазго подав до суду на компанію Coral, звинувативши її в невиплаті виграшу в розмірі $307 тис. За ставкою на те, що футбольна команда «Глазго Рейнджерс» вилетить з елітного дивізіону.

Coral відмовився платити за ставкою на виліт «Рейнджерс»

72-річний Кінлох в 2012-му році поставив $123 на те, що «Рейнджерс» вилетять з елітного дивізіону. Його ставка була прийнята з коефіцієнтом 2500,0. Через 5 місяців шотландський гранд потрапив під зовнішнє управління через борги і несплачені податків, а пізніше був відправлений в третій дивізіон.

Coral відмовився виплачувати виграш гравцеві, мотивуючи це тим, що «Рейнджерс» не вилетів з вищого дивізіону, а був виключений звідти, повідомляє Glasgowlive.

Кінлох подав до суду Единбурга, слухання його справи відбудеться сьогодні.

Раніше клієнт Betfair використав Cash Out за 4 хвилини до провалу і виграв $270 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?