Клієнт Betfair використав Cash Out за 4 хвилини до провалу і виграв $270 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Клієнт біржі ставок Betfair, ім’я якого не вказується, може по праву вважати себе гуру функції Cash Out. На наступний день після Різдва, більш відомий як Boxing Day, щасливчик не став чекати результату останньої події зі свого експреса і виграв 223 тисяч фунтів, хоча міг залишитися ні з чим.

Клієнт прийняв вірне рішення за 4 хвилини до можливого краху

Офіційний представник Betfair Наомі Тоттен повідомила, що клієнт продемонстрував неймовірне чуття, ставши королем функції Cash Out, яка дає можливість достроково розрахувати ставку. Він оформив експрес в 1 фунт і виграв 223 тисяч фунтів (понад 270 тисяч доларів).

В експресі з 21 події у клієнта Betfair програшною виявилася ставка на перемогу «Плімута» в матчі з «Вікомб Уондерерз» Другої ліги Англії. За рахунку 3:2 на користь господарів «Вікомба» зумів вирвати нічию завдяки голу на 90-й хвилині. В результаті експрес-ставка повинна була стати програшною, незважаючи на 20 вірних виборів, повідомляє SBC News.

Однак щасливий володар надприродного виграшу скористався функцією Cash Out за 4 хвилини до заключного голу, який міг зруйнувати казку в самий останній момент. Тим самим клієнт Betfair запобіг неминучому програшу і став володарем солідного кушу.

Функція Cash Out дає можливість клієнту букмекерської контори достроково розрахувати експрес-ставку і отримати гарантований дохід, не чекаючи результату подій, яка залишилися. У цьому випадку клієнт втрачає частину потенційного доходу, проте знижує ризик можливої ​​невдачі в матчах, які ще не завершилися.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?