Гравець НФЛ вклав гроші в кіберспортивний стартап

Рейтинг Букмекерів

Платформа Matcherino, основним напрямком діяльності якої є організація і трансляція кіберспортивних поєдинків, привернула великого інвестора в особі професійного гравця НФЛ Рассела Окунга, повідомляє CalvinAyre.

Окунг мудро вирішив вкласти гроші в перспективний бізнес, не тільки бігати по футбольному полю

Окунг мудро вирішив вкласти гроші в перспективний бізнес, не тільки бігати по футбольному полю

Окунг вірить у те, що в найближчому майбутньому люди будуть зацікавлені в переглядах турнірів з кіберспорту нітрохи не менше ніж зараз – в прямих трансляціях матчів Національної футбольної ліги. Гравець команди «Сіетл Сігокс» вніс істотну (але не названу) частку із $1,25 млн інвестицій, які кіберспортивний стартап зміг залучити нещодавно.

Matcherino є посередником між професійними гравцями і любителями комп’ютерних ігор. Стартап організовує як поєдинки відомих гравців, так і протистояння між любителями і професіоналами. Джерелом фінансування виступають пожертвування клієнтів Matcherino. Компанія спочатку стала відома як краудфандинговий проект.

У році, що минає це не перший випадок великого інвестування професійних атлетів в кіберспорт. Так, нещодавно колишній форвард клубів НБА «Лос-Анджелес Лейкерс» і «Бостон Селтікс» Рік Фокс придбав за $1 млн команду з кіберспорту Gravity. За прогнозами аналітичних агентств, ринок кіберспорту досягне об’єму в $1,9 млрд вже до 2018-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?