Екс-зірка НБА став власником команди з кіберспорту

Рейтинг Букмекерів

Колишній форвард клубів НБА «Лос-Анджелес Лейкерс» і «Бостон Селтікс» Рік Фокс не залишився осторонь від нового тренда в сфері інвестування. 46-річний екс-баскетболіст придбав команду по кіберспорту Gravity, нині відому як Echo Fox. Сума угоди оцінюється в $1 млн, повідомляє SBC News.

Фокс продовжує розширювати межі своїх бізнес-інтересів

Фокс продовжує розширювати межі своїх бізнес-інтересів

46-річний володар трьох чемпіонських перснів НБА (всі завойовані у складі «Лейкерс») і екс-член національної збірної Канади, зараз Фокс заробляє на життя акторською грою та інвестуванням в перспективні стартапи. Вже більше десяти років 201-сантиметровий Фокс будує кар’єру кінозірки, поки що переважно задовольняючись ролями в телевізійних серіалах. Також екс-партнер Кобе Брайанта і Шакіла О’Ніла вкладає зароблене за роки, проведені в кращій баскетбольній лізі планети, в різні сфери бізнесу – здебільшого пов’язані з ІТ. Тепер Фокс розгледів потенціал в кіберспорті та став власником команди із League of Legends, відомої як Gravity, яка після угоди змінила назву на Ехо Fox.

Цікавий той факт, що команда дуже молода, навіть за мірками кіберспорту. Echo Fox заснована в січні 2015-го року, але вже встигла двічі потрапити в топ-6 найсильніших у весняному і літньому сезонах League of Legends в Північній Америці.

«Я спостерігаю, як стрімко зростає ринок кіберспорту, і знаю, що ми на порозі чогось грандіозного», – поділився своєю думкою триразовий чемпіон НБА.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?