Французький регулятор закликає не драматизувати ситуацію на ринку онлайн-гемблінга

Рейтинг Букмекерів

За підсумками 3-го кварталу 2015-го року французький ринок онлайн-гемблінгу не показав суттєвих змін. Ознаки життя подали лише ставки на спорт, доходи від яких за проаналізований період зросли на 3%.

Виручка покерних онлайн-операторів зменшилася на 5%

Виручка покерних онлайн-операторів зменшилася на 5%

За даними, опублікованими французьким регулятором ринку, виручка онлайн-гемблінга виросла на 0,3% у річному обчисленні до рівня в €176.1 млн, з яких 62 млн складають спортивні ставки. На 5% збільшилася кількість активних гравців онлайн-букмекерів, досягнувши планки в 165 тисяч користувачів. Оборот ставок залишився на попередньому рівні та складає 238 млн євро.

Аутсайдером ринку онлайн-гемблінгу став покер, який втратив одразу 5% обороту, опустившись до 54-х мільйонів євро.

Копполані зізнався, що французький ринок онлайн-гемблінгу не досягнув запланованого рівня конкурентоспроможності, проте не бачить передумов для драматизації нинішньої ситуації. Багато з 17-ти ліцензованих операторів досягли фінансової стабільності, а частина тих, хто залишився вже на шляху до цього. Проте президент французького регулятора обіцяє до кінця 2015-го року покращити умови роботи покерних онлайн-операторів в країні.

Минулого тижня законопроект про підвищення податку на азартні ігри розглянули в Чехії.

Додаткові проблеми у онлайн-операторів азартних ігор з’явилися на тлі почастішання DDoS-атак.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?