Онлайн-букмекери стали частіше піддаватися DDoS-атакам

Рейтинг Букмекерів

Онлайн-букмекерам слід серйозніше ставитися до захисних заходів проти DDoS-атак. Таку думку висловили експерти агентства Daze Info, пославшись на світову тенденцію підвищення активності хакерських атак на сайти операторів азартних ігор.

Втрати онлайн-букмекерів від DDoS-атак становлять близько $ 40 тисяч на годину

Втрати онлайн-букмекерів від DDoS-атак становлять близько $ 40 тисяч на годину

Інформаційне агентство Daze Info підрахувало, що 9 з 20-ти онлайн-операторів азартних ігор піддаються атакам на обчислювальну систему. 75% атакованих сайтів букмекерів повторно стають жертвами хакерів. У Daze Info зазначили, що у разі відсутності належного захисту DDoS-атаки завдають операторам азартних ігор збитків на 40 тисяч доларів на годину, і це за сприятливих обставин. 50% замовлень на атаку онлайн-букмекерів надходить з боку основних конкурентів.

Виходячи із вищесказаного, Daze Info виділив три напрями, захист яких онлайн-букмекери повинні забезпечити в першу чергу. Йдеться про фінансову базу даних, швидкість сайту і безперервний доступ до нього.

При виявленні DDoS-атаки, надійна система захисту онлайн-букмекерів перенаправляє весь підозрілий трафік на додаткові сервери, дозволяючи працювати сайту у звичному режимі без збоїв. Це дозволить скоротити можливі фінансові втрати до мінімуму і зберегти підтримку клієнтів.

«Рейтинг Букмекерів» нещодавно повідомляв про недоступність онлайн-букмекера Гонконзького жокей-клубу, що спричинила собою мільйонні збитки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?