Парламент Чехії розглядає законопроект про підвищення податку на гемблінг

Рейтинг Букмекерів

У вівторок в нижній палаті парламенту Чехії пройшло перше читання законопроекту про підвищення податку на доходи від лотерей, ігрових автоматів і ставок на спорт. Планується, що поправки до податкового законодавства набудуть чинності вже в 2016-му році.

Зміни в податковому законодавстві набудуть чинності вже в 2016 році

Зміни в податковому законодавстві набудуть чинності вже в 2016-му році

У агентстві новин Reuters повідомили, що законопроектом передбачається підвищення податку на доходи від лотерей та спортивного беттінгу з 20% до 23%, від ігрових автоматів – до 28%. До восьмидесяти чеських крон (близько $ 3.3) підвищиться і щоденний податок на слот-машину (зараз ставка дорівнює 55-и кронам).

За твердженням ініціаторів проекту, дані нововведення дозволять додатково залучити до бюджету країни близько двох мільярдів крон (близько $ 81 млн). У 2014-му році чехи витратили понад $5.5 млрд або 3.5% ВВП країни на азартні ігри, з яких більша частина припала на гральні автомати.

Проте для набуття чинності законопроект має пройти ще два читання нижньої і верхньої палат парламенту Чеської Республіки, а також отримати підпис президента країни.

Очікується, що законопроект не зустріне на своєму шляху перешкод завдяки більшості коаліційного уряду і позитивно налаштованим парламентарям і буде підписаний президентом в найближчі місяці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?