Франческо Баранка: «Аномальність матчу «Карпати» U-21 – «Олімпік» U-21 не викликає сумнівів»Сергій Деркач

Сьогодні у матчі «Карпати» – «Олімпік» у чемпіонаті України U-21 сталася цікава подія. Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін прибрав команду з поля через аномальні рухи ставок, як повідомив офіційний сайт донецької команди. Ми звернулися за коментарем до голови Комітету з етики і чесної гри Франческо Баранки.

Голова Комітету чесної гри ФФУ: було зафіксовано аномальні ставки на ринки тоталу більше 3.5 та перемогу «Карпат» з форою

Голова Комітету чесної гри ФФУ: було зафіксовано аномальні ставки на ринки тоталу більше 3.5 та перемогу «Карпат» з форою

«Ми говорили у минулому нашому інтерв’ю, що за останній час було багато «дивних» матчів за участю «Олімпіка» U-21. Роботу над цією справою завершено, і зараз вона у КДК.

Що стосується сьогоднішнього матчу U-21 «Олімпіка» з «Карпатами», то немає жодних сумнівів, що в цьому матчі були аномальні рухи коефіцієнтів.

В Азії було зафіксовано аномальні ставки на ринки тоталу більше 3.5 (в матчі буде 4 голи і більше – прим. ред.) та перемогу «Карпат» з форою (перемога з різницею у кілька голів – прим. ред.).

Ми зрозуміли, що щось не так з цим матчем, вже після 5-ти хвилин гри. До речі, це не єдиний «дивний» матч U-21 сьогодні.

Можу відзначити правильну поведінку президента «Олімпіка». Він зателефонував до ФФУ. Раніше такої реакції не було в схожих ситуаціях. Я буду радий співпраці з ним.

Ми розбираємося не тільки з цим матчем, а і з попередніми випадками за участі «Олімпіка» U-21.

Я радий, що виникла певна реакція щодо цієї проблеми. Для нас цей випадок є показником того, що наша справа не стоїть на місці», – повідомив Франческо Баранка в коментарі «Рейтингу Букмекерів».

Зазначимо також, що незважаючи на те, що команду було прибрано з поля, більшість букмекерів в такому випадку розраховують ставки як успішні. Тобто ставка на тотал голів більше 3.5 все ж успішно зіграла, якщо тільки у букмекера не виникло вищезазначених підозр.

Стежте за новинами про «дивні» матчі у нашому спеціальному розділі. 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт