Експрес на «Лестер» і збірну Уельсу може принести майже $7000 гравцеві з Лондону

Павло Глумін

Гарет Бейл і його могутні партнери по збірній Уельсу можуть допомогти гравцеві з Лондона заробити чималі гроші за результатами проходу абсолютно неймовірного експреса, на який скромний англійський беттор витратив всього £2.

Теперь все залежить від Бейла і Ко

Теперь все залежить від Бейла і Ко

Складно сказати, які таргани бігали в голові вболівальника зі східного Лондона, коли в жовтні 2015 року він становив свій подвійний експрес в одному з пунктів прийому ставок БК Ladbrokes. Але ймовірність того, що цей чумний «паровозик» з двох «вагонів» зіграє, зросла багаторазово під час тріумфальної (поки що) ходи збірної Уельсу на Євро-2016.

Як повідомляє Mirror, гравець (чиє ім’я не називається) вписав в експрес дві здавалося рівнозначно кумедні події – потрапляння «Лестера» в четвірку найсильніших команд АПЛ за підсумками сезону, а також перемога національної збірної Уельсу на Євро-2016. Коефіцієнт на кожний з результатів дорівнював 50.0. Клієнт БК поставив на це тяжкою працею зароблені £2. Потенційний виграш складає £5200 ($6900)

Що ж, перша частина «дас іст фантастіш» експреса вже стала реальністю – «Лестер» змів всіх конкурентів і став чемпіоном АПЛ.

Для того, щоб реалізувати бажання гравця з Лондона і принести йому гроші в результаті проходу унікального по фантастичності експреса, команді Уельсу залишилося зробити два кроки. По-перше, перемогти в півфіналі 6 липня команду Португалії на чолі з Кріштіану Роналду. По-друге, після цього в головному матчі турніру 10 липня здолати суперника з другої пари півфіналістів Франція – Німеччина.

Нездійсненне завдання? Говорили те ж саме і під час експедиції героїв з «Лестера» за званням чемпіона англійської Прем’єр-ліги кілька місяців тому…

Нагадаємо, що «Рейтинг Букмекерів» зібрав воєдино в одному матеріалі історію чудесного походу «Лестера» за титулом в минулому сезоні АПЛ, радикальних змін коефіцієнта на підсумковий тріумф «Лисиць» і перемог тих бетторов-щасливчиків, які ризикнули поставити на команду Клаудіо Раньєрі і виграли чималі суми.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?