Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Безпідставне блокування аккаунта та навмисна затримка авторизації

Проігнорована UAH 13 тис.

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Мені заблокували кошти в розмірі 13000 грн (мої власні , а також частина виграшу) я зробив спробу виводу на свою картку, на що мені написало відмову. Я звернувся до служби підтримки, де мені сказали змінити картку для виплат, і написали алгоритм дій: Для закріплення Вашої картки за ігровим рахунком – здійсніть депозит на 50 гривень, використовуючи саме метод “”VISA/ MasterCard””, а не через системи ApplePay/ GooglePay.
Після поповнення, будь ласка, повідомте про це у чаті. Також, 35 гривень – 70% від цього депозиту потрібно буде відіграти згідно з правилами Компанії.
Це все я виконав, і знову зробив спробу виведення коштів, на що мені вибило відмову і мій аккаунт було заблоковано. Я знов звернувся в службу підтримку де мені сказали надіслати кольорову фотографію паспорта, селфі з відкритим паспортом та виписки по картам керуючись п.п 85.
Наступні 6 днів я кожного дня надсилав виписки по всім своїм картам, навіть які не були ніяк пов‘язані з букмекерською конторою Parimatch. Я не знаю на яких законних підставах контора вимагала в мене надіслати виписки з моїх власних карт за останні 3 місяці, де видно всі мої приватні транзакції та витрати, не тільки в сторону Parimatch.
Я звернувся з проханням надати перелік регламентованих документів за якими я повинен був надавати виписки, але був проігнорований. Кожного дня контора придумовувала нові причини для відстрокування моєї верифікація і просила надавати все нові і нові види підтвердження (деякі виписки я надсилав по 3-5 разів). Дії операторів виглядають як навмисне затягування часу, і не озвучення чітких вимог щодо верифікації. Прошу посприяти вирішенню цієї проблеми, оскільки нема ніяких законних підстав для утримування моїх коштів.

Коментар РБ:

На жаль, наразі ця компанія не приймає «Рейтинг Букмекерів» у якості посередника, тому ми не можемо запросити додаткові дані по вашій ситуації та якось на неї вплинути

Опубліковано у: Служба підтримки
Теги:
Всього: 583 скарги на Parimatch (323/5/68/187)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт