Букмекери: шанси «Лестера» залишитися без трофеїв в новому сезоні рівні 85%

Рейтинг Букмекерів

Шанси головної сенсації в сучасному футболі – англійської «Лестера» – завоювати хоча б один значимий трофей в новому сезоні 2016/2017 рівні 22%. Відповідно до котирувань букмекерів, у цьому сезоні підопічним Раньєрі розраховувати на перемогу в одному з великих турнірів не варто.

2

Поставити на чергове чемпіонство підопічних Раньєрі можна за 26,0

Можливість повторення легендарного успіху «Лестера» оцінюється букмекерської компанією William Hill коефіцієнтом 26,0. А ось поставити на те, що після приголомшуючого успіху підопічні Раньєрі настільки ж неймовірно вилетять з АПЛ, можна за 17,0. Фаворитом турніру, згідно з котируваннями букмекерів, є «Манчестер Сіті».

Зробити ставку на перемогу «Лисиць» в Кубку Англії можна з коефіцієнтом 17,0. Не варто забувати і про теоретичні шанси підопічних Раньєрі на перемогу в Лізі чемпіонів. Поставити на те, що «Лестер» другий рік поспіль шокує все футбольне співтовариство і завоює титул чемпіона ЛЧ, можна за 67,0.

Імовірність перемоги «Лисиць» відразу в АПЛ і Лізі чемпіонів оцінюється в 1001,0. Варто зазначити, що більше букмекери не ризикують і відмовляються від космічних коефіцієнтів, які відіграли злий жарт з їх фінансовими показниками за підсумками минулого сезону.

Найбільш ймовірний вихід нового сезону для «Лестера» – це залишитися без трофеїв зовсім. Поставити на те, що підопічні Раньєрі не зможуть перемогти ні в одному з турнірів сезону 2016/2017, можна за 1,17.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?