Букмекери оцінили шанси «Ворскли» вийти з групи Ліги Європи

Тарас Гончар

У Монако пройшла церемонія жеребкування групового етапу Ліги Європи УЄФА сезону 2018/2019. У суперники «Ворскла», яка опинилися у четвертому кошику, дісталися: гранди європейського футболу лондонський «Арсенал» і лісабонський «Спортинг», а також «Карабах» із азербайджанського міста Агдам. На думку букмекерів, українці в такій компанії будуть аутсайдерами.

tv_draw_1140.jpg.pagespeed.ce.TpQd95nVAu

Букмекери оцінили шанси «Ворскли» вийти з групи Ліги Європи

За оцінкою букмекерської компанії William Hill, фаворитом квартету «Е» безапеляційно вважається «Арсенал». Зробити ставку на те, що команда Унаї Емері виграє групу, можна за 1.3.

Другою командою за шансами, на думку аналітиків, буде «Спортінг». Перемога португальців у квартеті оцінюється коефіцієнтом 4.33.

«Карабах», судячи з котирувань БК, вважається претендентом на третє місце в групі «Е». За вікторію азербайджанців у своєму квартеті пропонують 15.0.

Долю аутсайдера групи пророкують «Ворсклі». Поставити на українців як на переможців квартету дається за 21.0.

Календар «Ворскли» в груповому турнірі Ліги Європи:

  • 1-й тур: «Арсенал» – «Ворскла» (20 вересня о 22:00)
  • 2-й тур: «Ворскла» – «Спортінг» (4 жовтня о 19:55)
  • 3-й тур: «Карабах» – «Ворскла» (25 жовтня о 19:55)
  • 4-й тур: «Ворскла» – «Карабах» (8 листопада о 22:00)
  • 5-й тур: «Ворскла» – «Арсенал» (29 листопада о 19:55)
  • 6-й тур: «Спортінг» – «Ворскла» (13 грудня о 22:00)

Крім того, букмекери оцінили шанси полтавців здобути сенсаційну перемогу в другому за престижністю турнірі Європи. Коефіцієнтом 501.0 оцінюється тріумф «Ворскли» в Лізі Європи. Фаворитом змагань вважається «Челсі» і «Арсенал».

За словами головного тренера команди Василя Сачка, полтавський клуб буде «темною конячкою» в єврокубках.

«Жереб є жереб. Ми розуміли, що нам випадуть серйозні суперники, і дуже раді, що одним з них став лондонський «Арсенал». «Перевіримо свої можливості на тлі цієї та інших команд. Нехай ми будемо «темною конячкою» групи. Головне серйозно підготуватися, вийти на поле і показати свої найкращі якості», – сказав тренер «Ворскли» Василь Сачко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?