Букмекери не приймали ставки на 21-й тур Другої ліги

Рейтинг Букмекерів

Жоден поєдинок 21-го туру другої ліги чемпіонату України не було дано в лініях в світових букмекерських конторах.

Букмекери не приймали ставки на 21-й тур Другої ліги чемпіонату України

Подібна ситуація трапляється в цьому сезоні вперше. У першій частині сезону букмекери, включаючи російські, випускали майже всі поєдинки третього за силою дивізіону в режимі Live, повідомляє Sportarena.

Зазначимо, що на матчі третього за силою дивізіону чемпіонату України українські букмекери, які іменуються як лотереї ТОТО, давно не приймають ставки.

Перша частина сезону супроводжувалася постійними скандалами. Чи не в кожному турі той чи інший матч був відзначений дивними коефіцієнтами.

Товариський матч між запорізьким «Металургом» і Краматорська «Авангардом» був перерваний за ініціативою керівництва краматорського клубу. Директор повів команду з поля, оскільки у нього виникли підозри у договірному характері матчу. Пізніше президент «Металурга» Андрій Богатченко заявив, що через звинувачення в договірних матчах команда може не дограти чемпіонат, оскільки втратила потенційного інвестора.

Окрім того, недавно на ринок перемоги в першому таймі товариського матчу «Верес» – «Буковина» поставили $60 тисяч. До того ж поєдинок Меморіалу Сергія Закарлюки між запорізьким «Металургом» і київським «Арсеналом», який перервався через бійку, міг бути договірним.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?