Президент «Металурга»: «Через звинувачення в участі в «договірняках» можемо не дограти чемпіонат»

Гончар Тарас

Недавно відбувся товариський матч за участю запорізького «Металургу» та краматорського «Авангарду», який було перервано через те, що у керівництва «Машинобудівників» виникли підозри в тому, що суперник намагається зробити фіксований результат. Тепер же президент запорізького ФК Андрій Богатченко заявив, що підозри до його клубу негативно впливають на існування команди.

Президент «Металурга»: «Через звинувачення в «договірняках» можемо не дограти чемпіонат»

«Спроби втягнути нас в скандал впливають дуже негативно, у мене взагалі складається враження, що хтось імітує бурхливу діяльність в питанні «договірних» матчів. Однак, якщо подивитися уважно, то жодна з гучних заяв пана Кочетова не підтвердилася. Скільки вже команд він звинувачував, і все це завершилося «пшиком», – заявив президент запорізького «Металурга» в інтерв’ю vnews.com.ua.

За словами Андрія Богатченка, ситуація впливає дуже негативно на існування клубу. Своїми, мовляв, необґрунтованими заявами було зірвано переговори з потенційними інвесторами.

«Був реальний потенційний інвестор, начебто хотів вкладати гроші в клуб. Тільки намітилися позитивні зрушення, провели підготовку, придбали екіпірування, пішли перемоги. Проте, діалог згорнули. Все це в підсумку може призвести до того, що ми знімемося з чемпіонату, не догравши його до кінця. Будемо, звичайно, намагатися продовжити діалог, але перспективи невеликі, так що наше майбутнє дуже туманне», – повідав керівник клубу.

Нагадаємо, що зовсім недавно відбувся матч «Металург» Запоріжжя – «Авангард» Краматорськ, який було перервано через підозру у фіксованому результаті. Представники запорізького та краматорського клубу вже прокоментували події того спарингу. Водночас куратор Комітету ФФУ з питань етики та чесної гри Ігор Кочетов дав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту «Рейтингу Букмекерів» з цього приводу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?