Матч Меморіалу Закарлюки «Металург» З – «Арсенал» міг бути договірним

Рейтинг Букмекерів

Матч Меморіалу Сергія Закарлюки між запорізьким «Металургом» і київським «Арсеналом», який перервався через бійку, міг бути договірним.

На Меморіалі Закарлюки міг бути зіграний договірної матч

Про це заявив головний редактор програми «Профутбол» і член Комітету з етики та чесної гри ФФУ Володимир Звєров.

«Дуже багато грошей було поставлено на те, що в матчі буде забито п’ять і шість голів. $31 тис. було поставлено на 60-й хвилині на тотал більше 4,5. Коефіцієнт 1,2 при рахунку 1:1. Для 60-ї хвилини і для такого ринку – це нонсенс. За правилами букмекерів, якщо матч не дограли, то ставка повертається. Так вийшло, що бійка збіглася з цими аномальними ставками, які не підтвердилися рахунком», – підкреслив Звєров.

Після бійки матч не дограли, а запорізький клуб знявся з турніру.

«Гру перервали через бійку. На жаль, не витримали нерви. В першу чергу, через неадекватне та огидне суддівство. Воно і призвело до того, що господарі турніру почувалися дуже вільно на полі», – зазначив президент «Металурга» Андрій Богатченко.

Також Звєров звинуватив ФФУ в бездіяльності в боротьбі з договірними матчами.

«У будь-якому випадку цей матч має розслідувати ФФУ, але цього робити нікому. Красиво було оголошено, що з 1 лютого в Україні приходить Франческо Баранка – експерт в цих питаннях. Але його досі немає в країні.

За нашою інформацією, Баранка пише листи постійно. Уже десяток листів написав, мовляв, я з 1-го числа хочу працювати. Тобто людину підписали, оголосили, що він приходить з 1 лютого, але з ним ніхто не працює і не хоче працювати. Хтось у відпустці, хтось ще десь. Виконком не може зібратися. Він повинен затвердити Баранку та його повноваження. Ми в черговий раз побачили позицію ФФУ, коли красиво піаритися – це одне. А коли справа доходить до реальної справи – цього немає», – заявив Звєров.

Зазначимо, що в коментарі «Рейтингу Букмекерів» Франческо Баранка заявив, що має приступити до роботи 27 лютого.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?