Букмекер приймає ставки на звільнення Грозного та Шевчука

Тарас Гончар

У жовтні в українській Прем’єр-лізі відбулося два тренерських призначення: «Арсенал-Київ» замінив Фабріціо Раванеллі на В’ячеслава Грозного, а «Олімпік» запросив В’ячеслав Шевчука замість Романа Санжара. Букмекери оцінили шанси наставників бути звільненими впродовж сезону.

zvilnennya

Букмекер приймає ставки на відставки Грозного та Шевчука

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, нові тренери «Арсеналу-Києва» та «Олімпіка» мають великі шанси змінити місце роботи до кінця чемпіонату. Зробити ставку, що Грозний залишить свою посаду до 1 червня 2019 року, можна за 1,75, поставити на відставку Шевчука до завершення сезону пропонують за 2,0.

Якщо київський і донецький клуби надумають звільнити наставників до 1 квітня наступного року, то такі ставки БК примножить на коефіцієнти 5,0 у випадку з Грозним і 5,5 для Шевчука. Для тих, хто зовсім не вірить у тренерський геній В’ячеславів, є можливість поставити на їхні відставки вже до кінця 2018 року: за 10,0, якщо Грозний залишить «Арсенал-Київ», і 11,0, якщо Шевчук покине «Олімпік».

В’ячеслав Грозний очолив «Арсенал-Київ» 1 жовтня, виграв дебютний матч із «Ворсклою» (2:0) та був визнаний найкращий тренером 11-го туру УПЛ. В’ячеслав Шевчук офіційно став тренером «Олімпіка» 3 числа цього місяця, а перша його гра в ролі наставника завершилася поразкою від «Динамо» (0:1).

Нагадаємо, що раніше букмекер приймав ставки на звільнення тренерів «Львова» Бакалова, «Карпат» Мораіша та «Арсеналу-Києва» Раванеллі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?