Букмекер приймає ставки на звільнення Раванеллі з «Арсеналу»

Тарас Гончар

Київський «Арсенал» вийшов у Прем’єр-лігу та встиг здивувати всіх, призначивши колишнього футболіста «Ювентуса» та збірної Італії Фабріціо Раванеллі на посаду головного тренера команди. Та чи виявиться така співпраця довгостроковою?

ravanelli-arsenal

Букмекер приймає ставки на звільнення Раванеллі з «Арсеналу»

Фабріціо Раванеллі не провів іще жодного офіційного матчу як головний тренер «Арсеналу», а букмекерська контора Favbet уже оцінила можливість відставки італійця до кінця року.

Згідно з оцінкою БК, шанси, що київський клуб змінить наставника до 31 грудня 2018 року, становлять 25% (4.0). Поставити на те, що Раванеллі залишить Україну до 30 листопада, можна за 7.0 (14%). Коефіцієнтом 10.0 (10%) аналітики оцінили ймовірність відставки 49-річного спеціаліста до 31 жовтня.

Для тих, хто зовсім не вірить у тренерський талант Раванеллі, букмекер підготував варіанти, які передбачають іще коротший термін роботи Фабріціо в «Арсеналі»: до 30 вересня – 12.0 (8%), до 31 серпня – 15.0 (7%) та до 31 липня – 25.0 (4%)

Додамо, що колишній футболіст збірної України, а нині експерт на телебаченні Євген Левченко скептично поставився до запрошення в «Арсенал» Фабріціо Раванеллі. На його думку, італієць не протримається й півроку в київському клубі.

Окрім того, букмекер оцінив шанси завершення кар’єри Мессі в збірній Аргентині до завершення чемпіонату світу 2018 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?