Букмекери приймають ставки на звільнення тренерів «Карпат» і «Львова»

Тарас Гончар
На минулому тижні «Карпати» та «Львів» отримали нових керманичів. «Зелених левів» після Олега Бойчишина очолив колишній помічник Моурінью Жозе Мораіш, а однойменну з містом команду прийняв відомий вітчизняний тренер Юрій Бакалов, замінивши бразильця Жилмара. Букмекери оцінили шанси спеціалістів затриматися в нових клубах.
fired

Букмекери приймають ставки на звільнення тренерів «Карпат» і «Львова»

За оцінкою букмекерської контори Favbet, Жозе Мораіш і Юрій Бакалов принаймні до нового року залишаться у нових клубах. Поставити на звільнення чи відставку в «Карпатах» і «Львові» до 1 січня 2019 року можна за 3.85 (24%).

Якщо український та португальський тренери не збережуть свої посади до 30 листопада, БК помножить вашу ставку на 5.1 (18%). У тому випадку, коли Мораіш або Бакалов розірвуть контракти з клубами до 31 жовтня, коефіцієнт становитиме 6.9 (13%). За варіанти, що «Карпати» чи «Львів» до кінця вересня знову змінять наставників, пропонують 11.0 (8%).

Жозе Мораіш і Юрій Бакалов уже встигли дебютувати з новими командами. «Карпати» зіграли внічию з «Десною» (2:2), програючи 0:2, а «Львів», у свою чергу, поступився «Шахтарю» (0:2).

Букмекерська компанія Favbet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику до 500 гривень!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт