Букмекер Pinnacle Sports допомагатиме боротися з корупцією в тенісі

Рейтинг Букмекерів

Керівник відділу по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) Найджел Віллертон розповів про згоду букмекерської компанії Pinnacle Sports підписати договір про співпрацю.

TIU і Pinnacle Sports знайдуть компроміс з питання політики конфіденційності

TIU і Pinnacle Sports знайдуть компроміс з питання політики конфіденційності

Раніше Віллертон говорив, що компанія Pinnaclesports не має наміру допомагати відділу в боротьбі з корупцією в тенісі і обмінюватися з ним будь-якою інформацією, щоб зберегти конфіденційність особистих даних своїх клієнтів, відзначає SBC News.

«Я радий отримати підтвердження від Pinnacle Sports, що я був неправий, і компанія буде з нами співпрацювати. З питання політики конфіденційності ми будемо шукати компроміс», – заявив Віллертон.

Комерційний директор Pinnacle Sports Марко Блюм зазначив, що компанія абсолютно відкрита для активної співпраці з TIU, але для розкриття персональних даних клієнтів вимагатиме законного запиту з боку влади. «Ми дуже серйозно ставимося до принципів конфіденційності», – додав він.

26-го лютого голова Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Кріс Кермод і директор відділу по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) Найджел Віллертон зустрілися з членами британського парламентського комітету культури, медіа та спорту, щоб обговорити підозрілі матчі в тенісі. Приводом для цього стали публікації про розслідування новинних агентств BBC і Buzzfeed, в яких йдеться про організацію договірних матчів в сучасному професійному тенісі, в тому числі за участю гравців з топ-50 рейтингу ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?