Букмекер оцінив шанси українських клубів вийти в єврокубки сезону 2019/2020

Тарас Гончар

Чемпіонат України 2017/2018 завершився і визначилися команди, які представлятимуть нашу країну в Лізі чемпіонів («Шахтар» напряму та «Динамо» через кваліфікацію) і в Лізі Європи («Ворскла» напряму та «Зоря» і «Маріуполь» через відбіркові етапи). Отож букмекери приймають ставки на прямі путівки українських команд уже в наступному сезоні.

uefa-ukraine

Букмекер оцінив шанси українських клубів вийти в єврокубки сезону 2019/2020

Букмекерська компанія Favbet відкрила ринок спеціальних ставок на чемпіонат України, завдяки яким можна передбачити розподіл команд у турнірній таблиці наступного сезону.

Поставити на те, що «Шахтаря» знову отримає пряму путівку в Лігу чемпіонів за підсумками наступного сезону, можна за 1.62 (ймовірність події – 57%). Коефіцієнтом 2.16 (43%) оцінені шанси «Динамо» без кваліфікації пробитися до групового етапу найсильнішого клубного турніру Європи.

Нагадаємо, що з чемпіонату України лише чемпіон отримує пряму путівку до Ліги чемпіонів.

На думку аналітиків, «Зоря» другий рік поспіль не зможе зайняти третє місце в УПЛ і одразу гарантувати собі місце на груповій стадії Ліги Європи. За такий сценарій пропонують 1.45 (64%), а за успішний сезон, який завершиться бронзою вітчизняної ліги та прямою путівкою в єврокубки, дають 2.55 (36%).

Нагадаємо, що букмекер також приймає ставки на новий клуб футболіста «Шахтаря» Даріо Срни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?