Букмекер приймає ставки на новий клуб Даріо Срни

Тарас Гончар

Після допінгового скандалу багаторічний лідер «Шахтаря» Срна шукає нове місце роботи. 30 червня завершується контракт з донецьким клубом і хорват зможе на правах вільного агента перейти в іншу команду. Букмекери оцінили шанси Даріо знайти новий клуб.

srna

Букмекер приймає ставки на новий клуб Даріо Срни

Згідно з оцінкою букмекерської контори Favbet, Даріо Срна залишиться в «Шахтарі». На такий прогноз дають 2.5 (ймовірність події – 40%). Втім, хорватський футболіст уже публічно заявив у ЗМІ, що більше не виступатиме в донецькій команді та продовжить кар’єру за межами України.

Коефіцієнтом 5.0 (20%) оцінені шанси 36-річного футболіста перебратися в «Інтер». За повідомленнями італійського журналіста Джанлуки Ді Марціо, міланський ФК має бажання підписатися вільного агента, проте хвилюється за фізичний стан захисника, який тривалий час відбував дискваліфікацію через вживання допінгу.

Поставити на те, що Срна поповнить лави «Кальярі», можна за 8.0 (13%). Додамо, що спортивний директор італійського клубу Марсело Карлі підтвердив факт перемовин із Даріо, проте рішення, підписувати контракт чи ні, залишилося за футболістом.

За перехід екс-гравця «Шахтаря» в ПАОК дають 50.0 (2%). Проте, якщо вірити грецьким ЗМІ, головний тренер команди Резван Луческу відмовився від ідеї підписатися вікового гравця.

Зрештою, на трансфери Срни до «Хайдука» чи «Барселони» пропонують коефіцієнт 200.0 (0,5%). Зазначимо, що в хорватському клубі зі Спліту Даріо розпочинав свою кар’єру, а іспанський гранд одного часу прагнув підписати футболіста «Шахтаря». Зараз же такі варіанти виглядають малоймовірно, адже жодного разу подібної інформації не виникало в пресі останнім часом.

Нагадаємо, що букмекер пропонує заробити на літніх трансферах великої кількості гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?