БК «Леон»: легальний беттинг принесе Україні чимало користі

Рейтинг Букмекерів

Міністр фінансів України Олександр Данилюк виступив за легалізацію в країні грального бізнесу. За його словами, фінансове відомство працює над відповідним законопроектом. У букмекерській компанії «Леон» підтримали ініціативу голови Мінфіну України.

465451435

У БК «Леон» вітають бажання Мінфіну України легалізувати в країні гральний бізнес

«БК «Леон» вітає заяву українського міністра фінансів пана Данилюка, його бажання якомога швидше легалізувати гральний бізнес – і букмекерство, зокрема – в країні. При грамотному підході до питань оподаткування користь Україні від повернення в легальне поле того ж беттингу буде чималою – це і значні надходження до бюджету як податки, і тисячі нових робочих місць», – заявили в компанії.

У БК «Леон» очікують, що слідом за заявою глави українського Мінфіну скоро підуть практичні кроки у вигляді розробки процесу тексту законопроекту про легалізацію гемблінгу, який задовольнятиме всі сторони, та ухвалення його депутатами Верховної Ради.

Як нагадали в компанії, гральний бізнес, за винятком сегмента лотерей, вже сім років є нелегальним в Україні. «І це при тому, що майже у всіх країнах Європи гемблінг – цілком законослухняний і регламентований з тим або іншим ступенем законодавчої жорсткості вид підприємницької діяльності», – додали в БК.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що, за оцінками МВС, Мінфіну і Мінекономрозвитку країни, легалізація грального бізнесу стане джерелом надходжень до бюджету в розмірі $1,5 млрд на рік.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?