Арсен Аваков: гральний бізнес принесе бюджету України $1,5 млрд на рік

Рейтинг Букмекерів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що, за оцінками уряду країни, легалізація грального бізнесу стане джерелом надходжень до бюджету в розмірі $1,5 млрд на рік.

avakov-ukraine-budget

Міністр МВС вирахував цю суму з Мінфіном і Мінекономрозвитку

«Ми порахували з Мінфіном і Мінекономрозвитку. Розмова йде про півтора мільярди на рік, вибачте, доларів», – цитує «Інтерфакс-Україна» пана Авакова.

Президент групи компаній DCH Олександр Ярославський, звертаючись до членів уряду і депутатів Верховної Ради, учасників VIII Міжнародного економічного форуму «Інвестиції. Інновації. Харківські ініціативи», заявив про необхідність виведення з тіні грального бізнесу. «Розмова йде про мільярди доларів для бюджету», – додав він.

Як зазначає агентство, пізніше народний депутат фракції БПП Ірина Луценко повідомила про наявність двох проектів легалізації грального бізнесу. За її словами, сьогодні є запит на легалізацію та контроль за таким бізнесом як додатковим джерелом надходжень до бюджету країни. Вона також висловила надію, що незабаром буде розроблено узгоджений законопроект, який влаштує всі зацікавлені сторони.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що виступає за легалізацію грального бізнесу в країні. За його словами, фінансове відомство працює над відповідним законопроектом.

Наталія Яресько, яка обіймала пост міністра фінансів України до Олександра Данилюка, вважає, що легалізація грального бізнесу принесе до 5 млрд грн (більше $194 млн) надходжень до державного бюджету країни на рік.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?