Мінфін України виступив за легалізацію грального бізнесу

Рейтинг Букмекерів

Міністерство фінансів України виступає за легалізацію грального бізнесу в країні. Про це журналістам заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

minfin-ukr-legalize

Міністр фінансів: нам необхідно виводити гральний бізнес з тіні

«Я за легалізацію грального бізнесу. Я готовий піти на будь-який варіант, який пройде через Верховну Раду. Ми працюємо над законопроектом. Нам необхідно виводити його (гральний бізнес) з тіні», – цитують пана Данилюка «Українські новини».

Міністр фінансів України раніше говорив про те, що законопроект про гральний бізнес уже готовий і Мінфін готується подати його до Верховної Ради.

11 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про легалізацію азартних ігор, розроблений Міністерством фінансів країни. 22 грудня уряд замінило законопроект, зареєструвавши доопрацьований варіант. Однак депутати не підтримали ініціативу Мінфіну.

На думку Наталії Яресько, яка займала пост міністра фінансів України до Олександра Данилюка, легалізація грального бізнесу принесе до 5 млрд грн (більше $194 млн) надходжень до державного бюджету країни на рік.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?