«Арсенал-Київ»: двоє гравців не пройшли перевірку на поліграфі

Тарас Гончар

Після матчу 16-го туру Прем’єр-ліги з «Чорноморцем» (1:2) «Арсенал-Київ» провів перевірку футболістів на детекторі брехні. Двоє гравців «Канонірів» її не пройшли, повідомив в ефірі програми «Великий футбол» ведучий Олександр Денисов.

arsenal

«Арсенал-Київ»: два гравці не пройшли перевірку на поліграфі

«Арсенал-Київ» не називає імена футболістів, які не пройшли перевірку на детекторі брехні після зустрічі з «Чорноморцем», проте має намір найближчим часом розірвати з ними контракти.

«Це наше внутрішнє розслідування. Ми зараз отримаємо результати і розберемося в ситуації. Всі гравці, яких ми хотіли перевірити, погодилися на це», – сказав генеральний директор ФК «Арсенал-Київ» Олександр Москаленко.

Додамо, що раніше головний тренер команди В’ячеслав Грозний спростував інформацію, що київський клуб провів перевірку футболістів на поліграфі.

«Для того, щоб організовувати перевірку на детекторі брехні, потрібне сприяння відповідних органів і вагомі підстави. Підозрювати в нечесній грі можна кого завгодно і коли завгодно. Теоретично – після кожного програного матчу», – сказав Грозний.

Нагадаємо, що раніше інший клуб УПЛ, «Львів», перевіряв своїх футболістів на поліграфі через підозру в договірному матчі. Колишній гравець команди заявив, що «якби поліграф підтвердив підозри, гравців вивезли б до лісу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт