Екс-гравець «Львову»: «Якби поліграф підтвердив підозри, нас би вивезли в ліс»

Тарас Гончар

Колишній футболіст «Львову» Максим Каленчук розповів про причини розриву контракту з львівським клубом на минулому тижні.

lviv

Екс-гравець «Львову»: «Якби поліграф підтвердив підозри, нас би вивезли в ліс»

«Усе почалося після матчу з «Десною» (1:3), після нього у керівництва виникла недовіра до футболістів, внаслідок чого нас відправили на перевірку на детекторі брехні. Після його проходження недовіру не було підтверджено. Розумієте, якби він показав, що ми винні, нас би на наступний день в ліс вивезли. Після цього я для себе вирішив, що продовжувати контракт з клубом не буду», – сказав Каленчук в ефірі програми «Великий футбол».

Нагадаємо, що керівництво ФК «Львів» запідозрило футболістів команди в нечесній грі під час матчу 11-го туру української Прем’єр-ліги проти «Десни» (1:3). Усі українські гравці пройшли перевірку на детекторі брехні, а Максим Каленчук залишив львівський клуб.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?