40% пограбувань в Лондоні в 2015 році скоєно на ППС букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Майже 40% всіх серйозних злочинів щодо об’єктів комерційної діяльності в Лондоні в 2015 році скоїли на пункти прийому ставок букмекерських контор. Правоохоронні органи серйозно стурбовані ситуацією, що склалася.

1

Понад 200 з 523 пограбованих комерційних об’єктів – ППС букмекерів

У минулому році в британській столиці було пограбовано 523 комерційних об’єкта, більше 200 з них – ППС букмекерських контор, пише The Guardian з посиланням на наявний в розпорядженні видання звіт поліції.

При цьому, згідно зі статистикою, саме на наземні пункти букмекерів найчастіше відбуваються збройні напади: 70% від загального числа нальотів грабіжників зі зброєю на приміщення тих чи інших компаній. Так, у 2015 році було 167 озброєних нападів на ППС. Для порівняння на банки – тільки 17 подібних нальотів.

Найбільше нальотів довелося на боро Харінга, розташований на півночі Лондона, в який входить процвітаючий район Хайгейт і відомий організованою злочинністю Тоттенем: в цьому районі, за даними поліції, практично щотижня трапляється хоча б одне пограбування.

За період з грудня 2015 року по лютий 2016 роки майже 50% нападів в Лондоні і на південному сході припали на ППС букмекерів, при цьому найчастіше зловмисники мали з собою вогнепальну зброю. Дуже часто траплялося так, що нападниками були люди, які програли в букмекерських конторах багато грошей.

Експерти називають цю ситуацію тривожним сигналом для букмекерів, які, на думку влади, повинні звернути серйозну увагу на цю проблему. Правоохоронні органи відзначають, що в багатьох букмекерських ППС, як правило, знаходиться одна людина, при цьому в касах міститься досить велика сума грошей. Так, наземні пункти в бідних районах Лондона приносять букмекерам виручку близько £ 1,7 млрд ($ 2,2 млрд).

Всупереч зростанню числа нападів в ППС букмекерів як і раніше працює один штатний співробітник, при цьому найчастіше жінка.

Поліцейські нагадують, що в 2013 році один співробітник ППС був убитий, а в минулому році одна співробітниця була зґвалтована. При цьому її роботодавець, компанія Ladbrokes, за словами жертви злочину, не пояснив їй, як поводитися з клієнтом, який програв велику суму.

Як пише The Guardian, колишній співробітник поліцейської патрульної служби та відділу безпеки Ladbrokes Баррі Філліпс висловив стурбованість у тому, що керівники букмекерських компаній часто ставлять прибуток вище безпеки персоналу.

Так, за його словами, компанії економлять на співробітниках і збільшують прибуток за рахунок скорочення чисельності персоналу в наземних пунктах. На думку пана Філліпса, букмекерам варто було б більш тісно співпрацювати з поліцією.

Представник асоціації британських букмекерів між тим нагадав про створення в 2010 році спеціального альянсу, який співпрацює зі столичною поліцією, який займається питаннями безпеки ППС. За його словами, з моменту появи альянсу число нападів на букмекерські контори скоротилося вдвічі.

Нагадаємо, нещодавно колишній футболіст «Фулхема», «Чарльтона» і «Крістал Пелес» Натан Ештон отримав 15 років за збройні напади та пограбування ППС букмекерських контор. Його спільник, Омар Пайк, проведе у в’язниці 11 років.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?