Екс-гравець «Крістал Пелес», який грабував букмекерські контори, отримав 15 років в’язниці

Рейтинг Букмекерів

Колишній англійський футболіст найближчі 15 років проведе у в’язниці за те, що здійснював розбійні напади і грабував букмекерські контори. Загалом йому вдалося забрати з букмекерських кас майже £ 15 тис. (понад $ 19 тис.).

1

Під час нападу на ППС колишній футболіст Натан Ештон виявляв жорстокість

29-річний Натан Ештон, який у різний час значився в «Фулхемі», «Чарльтоні» і «Крістал Пелесі», разом з колишнім гравцем шотландської Прем’єр-ліги Омаром Пайком здійснював нальоти на пункти прийому ставок букмекерів в Лондоні і на південний схід від нього, пише South London Press.

Всього зловмисники з травня по жовтень 2015 року вчинили вісім нальотів, в результаті яких вони вкрали £ 14,5 тис. (понад $ 19 тис.). Спільники нападали на ППС William Hill, Paddy Power і Coral. Переважно вони це робили ближче до закриття контор, розраховуючи, що в касах буде багато грошей.

Як зазначає видання, Ештон погрожував касиру, приставляючи пістолет до потилиці зі словами «я виб’ю тобі мізки, якщо ти не відкриєш сейф».

Ештон, який давно вже котиться по похилій вниз, міг сісти в тюрму кілька років тому: його звинуватили в згвалтуванні, проте він був виправданий.

У юному віці, будучи футболістом, Ештон пристрастився до азартних ігор. За останні роки, зав’язавши з футболом, він накопичив борги. За даними видання, в серпні 2015 року сума боргів Ештона досягла £ 100 тис. ($ 132 тис.).

Колишній футболіст шотландської «Гретни» Омар Пайк, батько двох дітей, також глибоко вліз в борги, тому приєднався до Ештона в організації нальотів. Він засуджений до позбавлення волі на 11 років.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?