Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Як поповнити рахунок Betlive: Приват24, Monobank, IBox

Рейтинг Букмекерів

Зміст

Як поповнити рахунок Betlive — всі доступні способи

Наступний етап для бетторів після реєстрації акаунта – депозит. Зручність та швидкість поповнення особистого рахунку є важливими критеріями оцінки букмекерських компаній. «Рейтинг Букмекерів» розповідає, як поповнити рахунок на Betlive com – наскільки це зручно та чи є якісь складнощі при оформленні депозиту.

Реєстрація на Betlive

Поповнення рахунку через картку Visa і MasterCard      

Використання картки для депозиту – найзручніший метод, який доступний переважній більшості бетторів. Для поповнення рахунку Betlive підійде як Visa, так і MasterCard.

betlive3

Достатньо обрати відповідний пункт у меню, вписати бажану суму, реквізити та підтвердити переказ коштів у банкінгу або через СМС.

Поповнення через платіжні системи

Продовжуємо тему поповнення гаманця на БК Betlive com. Варто сказати й про альтернативні методи депозиту. Букмекер пропонує наступні варіанти платіжних систем:

  •       Payboxes (TBC Pay, Express Pay, Paybox)
  •       Онлайн-гаманці (Unipay, Smartivi, Fortune)

Цими способами скористатися так само просто, як і карткою. Натискаємо на логотип бажаної системи, вносимо суму, реквізити та підтверджуємо платіж через пуш, пошту або СМС в залежності від особливостей конкретної платіжки та налаштувань безпеки.

Як поповнити рахунок на Betlive через Приват24

Власники карток ПриватБанку можуть поповнювати рахунок в БК Betlive, обравши в меню Visa чи MasterCard – в залежності від того, у якій системі працює ваша картка.

Пряме поповнення через внутрішню систему онлайн-платежів ПриватБанку не передбачене букмекером. Тому просто використовуємо інформацію з розділу цієї статті «Поповнення рахунку через картку Visa і MasterCard».

Як поповнити рахунок на БК Betlive.com через Monobank

Покласти гроші на сайті БК Betlive можливо й з першого онлайн-банку України. Однак, як і випадку з ПриватБанком, прямого меню для використання Монобанку немає.

Проте у меню каси можна просто обрати пункт Visa та MasterCard, ввести суму поповнення, реквізити та підтвердити транзакцію у банкінгу.

Поповнення рахунку через термінал

Betlive – БК, яка станом на 2022-й рік не пропонує поповнення через термінали українських операторів. Компанія наразі не має офіційної ліцензії України, тож поки що навряд чи слід очікувати інтеграцію цього методу.

Чи можна поповнити рахунок Betlive com з мобільного

Betlive не пропонує поповнення з мобільного номеру національних операторів зв’язку Київстар, Vodafone (Водафон), Lifecell та 3Mob (Utel).

Реєстрація на Betlive

Комісія і терміни поповнення

Сума мінімального поповнення рахунку – 10 ларі для всіх. Сума максимального поповнення становить від 1000 до 10 000 ларі в залежності від обраного методу.

Процес зарахування грошей на БК Betlive.com проходить миттєво. З боку букмекера комісія не стягується.

FAQ

Чи можна в БК Betlive зробити ставку на кіберспорт?
Так, на сайті букмекера є можливість ставити на кіберспортивні події (Counter-Strike, Dota, League of Legends, Rainbow 6, StarCraft та Overwatch).
Я поповнив рахунок, операція пройшла, але кошти не поступили. Що робити мені?
В такому випадку вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки букмекера. Всі контакти можна знайти на його офіційному сайті. Також можете залишити скаргу на «Рейтингу Букмекерів», ми спробуємо допомогти.
Як клієнт зможе отримати бонус від Betlive?
Це досить просто. Достатньо погодитися отримувати бонуси і брати участь в акційних програмах контори під час реєстрації та зробити перший депозит.
Через які соцмережі можна створити акаунт на Betlive.com офіційний сайт?
Сьогодні для створення профілю на сайті БК можна використовувати майже всі популярні сервіси – VK, Telegram, Google, Yandex, Odnoklassniki, Mail.ru тощо.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі