Вартість акцій Paddy Power і Betfair може значно вирости після злиття

Олександр Веселов

Плановане об’єднання Paddy Power та Betfair прискорить збільшення вартості двох компаній, говорять аналітики.

Вартість акцій Paddy Power і Betfair може значно вирости після злиття

Вартість акцій Paddy Power і Betfair може значно вирости після злиття

Експерти брокерської компанії Davy, яка базується в Дубліні та здійснює консультаційні послуги в галузі управління активами на ринку капіталу і фінансів, прийшли до висновку, що акції Paddy Power недооцінені на 30 відсотків. Можливе майбутнє злиття з Betfair може також збільшити вартість акцій цієї компанії на аналогічну суму.

У новому звіті аналітиків компанії Девіда Дженнінгса і Роберта Стокса вказано новий ціновий орієнтир. Так, акції Paddy Power можуть подорожчати до 129 євро за штуку, тоді як минулої п’ятниці вартість акцій склала 102,7 євро за кожну.

Між тим, раніше акції Paddy Power протягом усього року торгувалися на рівні 69 євро за штуку.

Акції Betfair також повинні зрости в ціні на 30 відсотків, вважають автори звіту. Нова ціна може скласти 41,30 фунтів за кожну акцію.

У звіті також прогнозується, що вартість об’єднаної компанії на фондовій біржі містить в собі високі запаси майбутнього зростання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?