В російській ФНЛ назріває «дивний» матч?

Рейтинг Букмекерів

Наразі армавірці ведуть відчайдушну боротьбу за виживання в дивізіоні. Головний тренер команди Валерій Карпін разом з керівництвом клубу робить все можливе для того, щоб фанати «Торпедо» не залишилися розчаровані дебютним сезоном улюбленої команди в другій за силою лізі країни.

Гра в Калінінграді обіцяє стати незабутньою

Гра в Калінінграді обіцяє стати незабутньою

Коефіцієнти на гру «Балтика» – «Торпедо» нині також готуються до протистояння, демонструючи молодецьку завзятість. Так, на момент написання цього матеріалу в лінії БК «Марафон» коефіцієнт на перемогу господарів поля дорівнює 5.00, а торпедівців – 1.62. У лінії на цю гру БК «Ліга Ставок» на перемогу «Балтики» зараз можна поставити за 4.59, на тріумф «Торпедо» – за 1.72.

БК Winline не стала виносити цю гру в свою лінію в числі інших матчів ФНЛ в цей день.

Залишається додати до вищесказаного лише актуальне розташування колективів в турнірній таблиці ФНЛ. «Балтика» після 26-ти зіграних матчів з 38-ма набраними очками йде на восьмому місці в групі твердих середняків. Торпедівці займають друге місце з кінця, набравши після 27-ми зіграних поєдинків лише 21 заповітний бал.

Нагадаємо також, що в матчі першого кола «Балтика» виграла в Армавірі з рахунком 2:1.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?